Anglické středy s Pam

Městská knihovna Hlinsko, p. o. a Místní akční skupina Hlinecko, z. s. Vás srdečně zvou na ANGLICKÉ STŘEDY V KNIHOVNĚ S PAM. Akce je určena pro děti předškolního a mladšího školního věku.
Chcete se zábavnou formou seznámit se základy anglického jazyka, naučit se nová slovíčka a rozšířit tak slovní zásobu na základě ....
poutavých příběhů v angličtině? Přijďte do knihovny na společná setkání s rodilou mluvčí Pamelou Berrgen.
Pamela Berrgen je Američanka, která má certifikát pro učení angličtiny jako druhého jazyka. Je lektorkou, která věří, že učení má být zábavou. Její styl učení je založen především na aktivitách.
Termíny:
středa 14. 7. 2021 – aktivita s textem a příběhem: read the story, write the story
středa 21. 7. 2021 – kniha: The Frog who wouldn´t + activities
středa 28. 7. 2021 – kniha: The Book of Why + games
středa 7. 8. 2021 – How to talk like an American + games and activities
1. skupina: předškoláci, 1. a 2. třída vždy od 9:00 do 9:30 2. skupina: 3., 4. a 5. třída vždy od 10:00 do 10:45
Místo konání: Oddělení pro dětské čtenáře (1. patro) Městské knihovny Hlinsko,Vstupné: zdarma

Přihlášku můžete vyplnit v knihovně na dětském oddělení, nebo se přihlásit na e-mailu cernik@mashlinecko.cz. Počet míst je omezen.

Podmínky pro účastníky: Účast na akci je podmíněna splněním a doložením jednoho z těchto bodů (s výjimkou dětí do dovršení 6 let věku)
▪ potvrzením o negativním výsledku antigenního testu ze zdravotnického zařízení starý nejvýše 72 hodin nebo PCR testu starého nejvýše 7 dnů
▪ lékařským potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 nejvýše před 180 dny
▪ potvrzení o očkování proti covid-19, od aplikace jednofázové vakcíny uplynulo 14 dní, od aplikace dvoufázové vakcíny uplynulo 14 dní od 2 dávky očkování
▪ osoba na místě podstoupí preventivní antigenní test s negativním výsledkem, který si s sebou přinese
Návštěvníky nad 6 let prosíme o ochranu dýchacích cest (respirátor) po celou dobu pobytu v knihovně a dodržování rozestupů.
Vzhledem k tomu, že se situace může změnit, prosíme o sledování webových stránek knihovny či MAS Hlinecko.