VÝSTAVA Draci prodloužena do konce prázdnin

Děkujeme všem jednotlivcům i skupinám, jenž nám zaslali své výtvarné práce do "dračí" soutěže. Letos se opět zúčastnily hlinecké školy a školní družiny (ZŠ Resslova, ZŠ Smetanova), které s knihovnou pravidelně spolupracují. Dále máme radost z prací šikovných žáků škol z jiných krajů: ZŠ Divišov (středočeský kraj), školní družina při ZŠ Trmice (Ústí n.L) a MŠ Mikulov (jihomoravský kraj). Jak se zdá, dračí téma se dětem moc líbilo, a tak Vás zveme na výstavu výtvarných prací ze soutěže na téma: "Draci a dráčci, nejen v pohádkách", kterou jsme prodloužili do konce prázdnin. Přijďte se svými dětmi podívat do Městské knihovny (1.patro - dětské odd) během prázdnin. Těšíme se na Vás !!

Výsledky a slavnostní vyhlášení vítězů v jednotlivých kategoriích a předání cen vítězům se

Vyhlášení vítězů v jednotlivých kategoriích a předání cen,se uskutečnilo ve čtvrtek 5.3.2020 v 15 hodin v 1. patře Měststké knihovny (po vyhlášení výsledků lit. soutěže Hlinecký hrneček).

Skupinové práce:

1. ZŠ a MŠ Kameničky - 3. třída

2. ZŠ a MŠ Horní Bradlo

3. Školní družina při SŠOŘS a ZŠ Trmice

Jednotlivé práce I. kategorie:

1. Rybenský Tadeáš (ŠD ZŠ Resslova)

2. Boháčová Nikola  (Hlinsko)

3. Kyncl Matouš (ZŠ Raná)

II. kategorie

1. Teplá Františka (ZŠ Smetanova)

2. Zárybnická  E. (ZŠ Smetanova)

3. Mikiam Ichou ( ŠD ZŠ Resslova)