Březen - měsíc čtenářů

Městská knihovna se připojuje se k 6. ročníku celostátní akce: BŘEZEN – měsíc čtenářů. Pro své čtenáře a širokou veřejnost jsme připravili tyto akce:

Akce se konají v 1. patře knihovny  - odd. pro dětské čtenáře, vstupné dobrovolné.

Oddělení pro dětské čtenáře:

• „Klub dětských čtenářů“ čtení z knihy I. Březinové – Jak to bylo dál…, úterý 3.3. od 1600
  • „Cvičíme, zpíváme, hrajeme si s malými indiány“ harmonizační setkání rodičů a dětí s lektorkou PhDr. Ivanou Verner, středa 4.3. od 1700
  • „Dobrodružství v džungli“– zábavné odpoledne pro děti ve spolupráci s hlineckým Junákem, na motivy Knihy džunglí Rudyarda Kiplinga), pátek 13.3. od 1700

Navíc ve středu 25.3. proběhne od 1400 slavnostní vyhlášení výsledků a čtení vítězných prací literární soutěže Hlinecký hrneček. Rovněž vyhlásíme Čtenáře roku z obou oddělení a navíc i Čtenáře tátu.

Těšíme se na Vás!